Co robimy?

oferta

Wiemy, jak ważną rolę pełnią zdjęcia w content marketingu. Nasze fotoreportaże wykonujemy od ogółu do szczegółu. Tworzymy historię ze zdjęć, ale nie zapominamy o potrzebach naszych klientów. Robimy zdjęcia z wydarzeń promujących nową markę lub produkt, podczas otwarcia sklepów czy akcji marketingowych. 

Szanujemy prywatność naszych klientów, dlatego nie publikujemy zdjęć bez ich zgody. W naszym portfolio nie znajdziecie zdjęć z wewnętrznych imprez firm, co nie znaczy, że ich nie robimy! Jeżeli szukasz fotografa na imprezę integracyjną, kolację firmową czy inne spotkanie – zapytaj o naszą ofertę.

Krótkie, ale intensywne spotkania dla dziennikarzy wymagają od fotografa skupienia na temacie wydarzenia i na jego przebiegu. Zdjęcia nowych produktów, scenografii, zdjęcia gości w interakcji z produktem…a to wszystko w płynnie opowiedzianym fotoreportażu. Stawiamy na otwartą komunikację z klientem i poznajemy jego potrzeby, aby zdjęcia były użyteczne w dalszej promocji wydarzenia i marki.

Od tych dla kilkunastu osób, do takich gdzie spotkać można setki a nawet tysiące uczestników. Jako zespół fotografów jesteśmy w stanie zapewnić obsługę fotograficzną nawet bardzo dużego wydarzenia. Pracujemy na sprzęcie, który pozwala nam tworzyć szerokie kadry sali i bliskie portrety prelegentów.

Fotografie z wieczornej gali muszą oddawać jej uroczysty charakter i klimat. Zdjęcia laureatów na scenie czy ściance, zdjęcia podczas wręczania nagród nie mogą umknąć uwadze fotografa eventowego. Lubimy też odpowiednio się ubrać, aby wtopić się w tłum wieczorowych kreacji.

W naszym zespole mamy dwóch pasjonatów wydarzeń sportowych. Znakomicie radzą sobie z zatrzymaniem czasu szybkiej akcji, ale zwracają też uwagę na detale i emocje. Oni sami są amatorami sportu, dlatego potrafią wyczuć właściwe momenty i znaleźć dobre punkty obserwacyjne do uwiecznienia sportowej rywalizacji.

Dwie nasze fotografki mają duże doświadczenie w fotografowaniu koncertów i imprez klubowych. Wiedzą, jak poradzić sobie z zastanym na takich eventach światłem i jak je kreatywnie wykorzystać. 

Daj nam znać, czego potrzebujesz, a wycenimy dla Ciebie usługę fotograficzną i przedstawimy możliwości!