poznaj nas

Współpracuj z nami

Jak pracujemy?

Zawsze na czas

Fotografia eventowa czy sportowa często musi być publikowana zaraz po wydarzeniu lub nawet w trakcie jego trwania. Jesteśmy gotowi dostarczać zdjęcia na bieżąco, a całość materiału możesz zobaczyć już 24h po evencie!

Zgodnie z planem

Cenimy sobie otwartą komunikację między fotografem a klientem. Właściwie i szczegółowy brief pozwala nam skupić się na tym, co dla Ciebie ważne i nie przegapić najważniejszych momentów wydarzenia.

Dostępność 24/7

Jako grupa fotografów możemy uzupełniać się w zadaniach i dzięki temu być w ciągłej gotowości. Jeżeli potrzebujesz fotografa na wyjazd firmowy lub kilkudniową konferencję - jesteśmy do dyspozycji!

Elastyczna oferta

Rozumiemy, że każde wydarzenie ma inny charakter i inny budżet. Im więcej szczegółów podasz nam w zapytaniu ofertowym, tym lepiej będziemy mogli dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Rozmawiajmy wprost - zawsze możemy negocjować.

Prywatność

Rozumiemy, że nie wszystkie eventy możemy publikować w naszym portfolio. Zanim to zrobimy, na pewno zapytamy Cię o pozwolenie. Szanujemy prywatność Twoją i uczestników Twojego wydarzenia.

Wspólne cele

Przed każdym zleceniem pytamy do czego posłużą wykonane przez nas zdjęcia. Dobra komunikacja między nami przed eventem zaowocuje dobrą komunikacją wizualną po evencie w social mediach i materiałach promocyjnych.

Napisz do nas

Zapytaj o ofertę