Fotografia eventowa – jak wybrać fotografa?

Rynek organizacji eventów i konferencji bardzo szybko i dynamicznie się rozwija. Niemal każde z takich wydarzeń potrzebuje właściwej oprawy fotograficznej i video. Fotografa eventowego w Warszawie znaleźć jest łatwo, ale czy na pewno? Dopracowane organizacyjne eventy muszą być dobrze pokazane na zdjęciach, które posłużą finalnemu klientowi do komunikacji, agencji eventowej – jako portfolio. Dlatego w naszej pracy ważna jest komunikacja z klientem, poznanie jego oczekiwań i potrzeb. W naszym portfolio nie chcemy niczego ukrywać, dlatego będziemy publikować reportaże eventowe jako niemal całe materiały, które powstały podczas wydarzenia. Chcemy pokazać, że w miarę możliwości dokumentujemy ogólne plany, detale, portrety i tworzymy reporterskie kadry w akcji. Znamy historie, w których okazało się, że za dobrze wyglądającym portfolio i przystępną ceną niestety nastąpiła niemiła niespodzianka w postaci niezadowalającej historii fotograficznej z eventu.

Kiedy skontaktujesz się z nami, jako z agencją fotograficzną obsługującą eventy i konferecje – zapytamy Cię o kilka szczegółów dotyczących imprezy i Twoich wyobrażeń o zdjęciach, które chcesz otrzymać. To pozwoli nam na dobranie odpowiedniego fotografa na Twoje zlecenie. Możesz także otrzymać w PDF portfolio każdego z nas i sam/sama wybrać, które zdjęcia podobają Ci się najbardziej.

Obsługa fotograficzna eventów to nasza specjalność, a najważniejsze jest dla nas zbudowanie zaufania klienta i jego zadowolenie z naszej pracy. Zapraszamy do współpracy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *