Fotografia eventowa Fotograf warszawa

W warszawie fotograf eventowy to zawód o dużej konkurencyjności. Zdjęcia eventowe próbuje robić obecnie każdy, kto ma lustrzankę lub dobrej klast aparat bezlusterkowy. Fotografa w warszawie można spotkać w klubach, na koncertach, fotografuje się konferencje i wydarzenia sportowe.

Jak wybrać fotografa na event? Często czynnikiem determinującym jest budżet, ale warto dobrze sprawdzić portfolio fotografa przed podjęciem decyzji. Niska stawka i kilka dobrze wyglądających zdjęć na stronie internetowej czy fanpage’u niestety mogą nas niemile zaskoczyć w efektach całej pracy fotografa. Doświadczony fotograf eventowy, wie na co zwrócić uwagę, stawia na otwartą komunikację z klientem i stara się aby fotorelacja z wydarzenia była spójna kolorystycznie i jakościowo. Zdjęcia eventowe mogą być później wykorzystywane w content marketingu, promocji wydarzenia czy produktu. Dlatego ważne jest, aby do fotografii eventowej podchodzić od ogółu do szczegółu. Fotografa wydarzeń warto poprosić o przesłanie kilku pełnych relacji fotograficznych z wydarzeń, które zrealizował.

Wiemy, że każdy nasz potencjalny klient, który szuka fotografa na event w Warszawie, Gdańsku czy Krakowie będzie patrzył na zdjęcia pod innym kątem i miał inne oczekiwania. Dlatego właśnie utworzyliśmy grupę fotograficzną 24mm – nazwa pochodzi od naszej ulubionej eventowej ogniskowej obiektywu. Dwóch lub trzech fotografów na dużym evencie czy konferencji to często konieczność i dlatego chcemy wyjść na przeciw potrzebom rynku. Każdy z nas ma trochę inny styl i spojrzenie, ale nasze materiały są spójne kolorystycznie dlatego nie musicie bać się o efekt naszej wspólnej pracy. Fotografia eventowa to nasza pasja i żywioł – jesteśmy do niej przygotowani fizycznie, psychicznie i sprzętowo. Pracujemy na profesjonalnych aparatach i obiektywach marek Canon i Nikon i wciąż szkolimy się i edukujemy w zakresie naszego zawodu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług fotografii eventowej w Warszawie i innych miastach. Wysłanie fotografa zagranicę to też żaden problem!